Capturer را جنایت قربانی بیمارستان اخبار حوادث

Capturer را: جنایت قربانی بیمارستان اخبار حوادث

آدرس پل طبیعت در تهران + سیتی پدیا

پل طبیعت، اولین پل صرفا پیاده رو در ایران می باشد که بوستان آب و آتش و پارک جنگلی طالقانی را به یکدیگر متصل می کند. این پل در ۲۱ مهر ماه ۱۳۹۳ مصادف با عید غدیر..

ادامه مطلب

وین رونی از بازی‌های ملی خداحافظی کرد

بهترین گلزن تاریخ تیم ملی فوتبال انگلیس تصمیم گرفت که از بازی‌های ملی خداحافظی کند. وین رونی از بازی های ملی خداحافظی کرد عبارات مهم : تار..

ادامه مطلب

شهرداری ها دچار پرسشها ساختاری هستند / وزیر کشور

وزیر کشور گفت: ‌مدیریت شهری یک مساله کاملا ساختاری است که شهرداری ها در این زمینه با کمبود این نوع مدیریت مواجه هستند و می توان گفت شهرداری های ما پرسشه..

ادامه مطلب

پیدا شدن رقیب جدیدی جهت باتری‌های لیتیومی

یک تیم در دانشگاه سیدنی، کاتالیست‌های جدیدی را از عنصرهای فراوان بر روی زمین ایجاد کردند که به واسطه آن‌ها باتری‌های “روی- هوا” قابل شارژ م..

ادامه مطلب

طارمی نشانه جدیدش در پرسپولیس را مشخص کرد!

به گزارش خبرآنلاین ؛ نخستین فصل حضورش در پرسپولیس چشم ها را خیره کرد و عنوان پدیده لیگ چهاردهم را به نام خود ثبت کرد. در لیگ پانزدهم آقای گل شد و در..

ادامه مطلب

ارسال نوزاد چینی به پرورشگاه با پیک موتوری!

پلیس چین از دستگیری مادری خبر داد که نوزاد خود را بسته‌بندی کرده و با پیک موتوری به پرورشگاه فرستاد. ارسال نوزاد چینی به پرورشگاه با پیک مو..

ادامه مطلب

پسرم شرور بود و می خواستم او را با چنگال بکشم ، حبس، تبعید و دیه مجازات مردی که پسرش را کشت

دو سال قبل مأموران پلیس با تماس تلفنی دختر جوانی متوجه شدند مردی با پسر نوجوانش درگیر شده است و قصد به‌قتل‌رساندن او را دارد. حبس، تبعید و دیه م..

ادامه مطلب

عکس) + معرفی بی ام‌و X7 (

این ماشین قادر است طبق ادعای کونیگ زِگ، شتاب صفر تا 400 کیلومتر بر ساعت را در کمتر از 20 ثانیه ثبت کند که رقمی باور نکردنی است. معرفی بی ا..

ادامه مطلب