Capturer را جنایت قربانی بیمارستان اخبار حوادث

Capturer را: جنایت قربانی بیمارستان اخبار حوادث

گت بلاگز اخبار اجتماعی بعضی مباحث شهری به مانند شتر روی نردبام است و نمی‌توان آن را قایم کرد / جدیدی

عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بعضی مباحث شهری به مانند شتر روی نردبام است و نمی‌توان آن را قایم کرد.

بعضی مباحث شهری به مانند شتر روی نردبام است و نمی‌توان آن را قایم کرد / جدیدی

جدیدی: بعضی مباحث شهری به مانند شتر روی نردبام است و نمی توان آن را قایم کرد

عبارات مهم : کمیسیون

عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بعضی مباحث شهری به مانند شتر روی نردبام است و نمی توان آن را قایم کرد.

به گزارش ایسنا، عباس جدیدی در تذکر پیش از دستور خود در سیصد و پنجاهمین جلسه علنی شورای شهر چهارم با بیان اینکه در جلسه هفته گذشته پیشنهاد دادم که گزارش عملکرد اعضای شورا در صحن علنی جهت تنویر افکار عمومی منتشر شود، گفت: من عقلم می رسد که چه می گویم و باید مردم بعد از گذشت 4 سال بدانند که نمایندگانشان چه کرده اند؟ من می دانم تعداد اعضا زیاد است و وقت محدود ولی حداقل روسای کمیسیون ها گزارش عملکرد خود را ارائه دهند تا فضا براق شود.

بعضی مباحث شهری به مانند شتر روی نردبام است و نمی‌توان آن را قایم کرد / جدیدی

وی با بیان اینکه از زحمات چند ساله قالیباف تقدیر می کنم ولی اطراف 12 سال خدمت قطعا حرف و حدیث و حواشی وجود دارد، تصریح کرد: ما عاری از اشتباه و اشتباه نیستیم و اعضای شورای شهر باید در این زمینه روشنگری کنند چراکه بعد از اینکه شورا تمام شود، ما می خواهیم میان مردم زندگی کنیم و باید از عملکرد خود دفاع کنیم.

عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران با بیان اینکه این مباحث در شهرداری به مانند شتر روی نردبام است و نمی توانیم آن را از مردم قایم کنیم، گفت: اگر این اتفاقات براساس قانون رخ داده که باید مصوبات را عوض کردن دهیم و اگر تخلف بوده که باید با آن برخورد شود.

عضو کمیسیون حقوقی و نظارت شورای شهر پایتخت کشور عزیزمان ایران گفت: بعضی مباحث شهری به مانند شتر روی نردبام است و نمی‌توان آن را قایم کرد.

جدیدی با بیان اینکه من یک نامه در سوم خردادماه امسال به اداره املاک شهرداری نوشتم و خواهان ارائه لیست واگذاری املاک به شرکت ها و شرکت ها از سال 85 تاکنون که به صورت رایگان، حق بهره برداری، اجاره و یا انتقال مالکیت به اشخاص حقیقی، حقوقی، مساجد و هیات های مذهبی واگذار شده است را خواستار شده است ام، گفت: نه تنها جواب نامه ام را نداده اند بلکه تلفنم را نیز جواب نمی دهند و مجددا در 16 خردادماه پی نوشتی نوشتم ولی جالب است که جهت من چشم هایشان سرخ می کنند و من از شرکت بازرسی، دفتر مقام معظم رهبری، وزارت اطلاعات و دادستان کل کشور تقاضا دارم این عنوان را به نحو احسن بررسی کنند.

واژه های کلیدی: کمیسیون | شورای شهر | عباس جدیدی | کمیسیون حقوقی | اخبار اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs